Indywidualna współpraca dietetyczna

Jeśli szukasz rozwiązania dietetycznego, które pomoże Ci zmniejszyć dolegliwości zdrowotne i poprawić samopoczucie. DOBRZE TRAFIŁAŚ! Poprzez analizę Twojego trybu życia, preferencji żywieniowych i obecnych problemów zdrowotnych, mogę pomóc Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dietetyczne, które pomoże Ci zmniejszyć dolegliwości takie jak:

Razem możemy opracować plan żywieniowy, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb i pomoże Ci osiągnąć lepsze samopoczucie i zdrowie. 

Porozmawiajmy o możliwości współpracy

Dzięki współpracy ze mną:

Sprawdź opinie moich klientek

Dołącz do grona szczęśliwych kobiet!

Już DZISIAJ!

Odkryj nową jakość zdrowego odżywiania i życia. Czy chciałbyś zacząć doceniać swoje ciało i cieszyć się zdrowiem na całego? Jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce!

Podjęcie współpracy ze mną oznacza nie tylko otrzymanie spersonalizowanych porad żywieniowych, ale także wsparcie emocjonalne i motywację na każdym etapie Twojej drogi do zdrowia. Razem odkryjemy, jak ważny jest szacunek dla swojego organizmu i ile warte jest TWOJE ZDROWIE!

Nie zwlekaj dłużej! Wypełnij formularz, aby rozpocząć swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem. Zmień swoje życie, ciesz się pełnią energii i poznaj radość bycia w harmonii z samym sobą.

Jak przebiega współpraca?

Krok 1 - Napisz do mnie

Zapisujesz się do formularza i umawiasz się na pierwszą konsultację. Podczas naszego pierwszego spotkania online (wideo rozmowa) poznam Twoje preferencje żywieniowe, styl życia oraz obecne problemy zdrowotne

Przed spotkaniem, proszę o przesłanie aktualnych wyników badań oraz uzupełnienie kwestionariusza, który otrzymasz po wypełnieniu wstępnego formularza.

Krok 2 - Pierwsza konsultacja

Na konsultacji ustalimy Twoje cele żywieniowe oraz wybierzemy odpowiednią opcję współpracy zgodnie z cennikiem dostępnym na naszej stronie internetowej.

Krok 3 - Zaczynamy działać!

Otrzymujesz pliki z zaleceniami, a twoje postępy będą regularnie monitorowane.

Jeśli zajdzie taka potrzeba zostaną wprowadzone odpowiednie korekty. 

Więcej szczegółów na temat przebiegu współpracy możesz znaleźć w zakładce Cennik.

Chętnie odpowiem na Twoje pytania i pomogę Ci zrozumieć, dlaczego dane rozwiązania są dla Ciebie najlepsze oraz jak je stosować, aby osiągnąć trwałe rezultaty.

Konsultacja wstępna

Czas trwania: 60 min.
Cena: 270 zł

Konsultacja kontrolna

Czas trwania: 30 min.
Cena: 180 zł

Konsultacja wstępna + kontrolna

Czas trwania: 1 konsultacja 60 min, 1 konsultacja 30min.
Cena: 400 zł

Pakiet 3 konsultacji

Czas trwania: 1 konsultacja 60 min, 2 kolejne 30min.
Cena: 580 zł

Współpraca 6 miesięczna

Czas trwania: 1 konsultacja 60 min, 5 kolejnych 30min.
Cena: 990

ZRÓB PIERWSZY KROK

Wypełnij formularz